Бердянськ бере участь у Міжнародному форумі інновацій та кооперації «InCo Forum-2019»

Бердянськ бере участь у Міжнародному форумі інновацій та кооперації «InCo Forum-2019»

Запоріжжя вже в четвертий раз стало місцем проведення Міжнародного форуму інновацій та кооперації «InCo Forum-2019».Заявки на участь у форумі подали майже п’ять тисяч учасників з України тарізних країн. 17 жовтня, відбулось урочисте відкриття дискусійного дня. Зі словами привітання до українських та іноземних підприємців звернувся голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок, повідомивДепартамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Провідною темою форуму в цьому роцістали ІННОВАЦІЇ – як фактор конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління. До діалогу запрошені представники ділової, наукової, політичної, адміністративної еліти. Бердянськ на форумі представляють міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод. Вони беруть участь у запланованих тематичних дискусіях. Так Бердянськ представлено в тематичній виставці міст-регіону і презентує оздоровчий, промисловий та туристичний потенціал міста.

Представники Бердянська взяли участь у спільній дискусії щодо стратегічного бачення розвитку області, інфраструктурних проектів, інноваційного розвитку територіальних громад.

бердянськ міжнародний форум запоріжжя чепурний,холод
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
33 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать