Рецензія на книгу Дар’ї Шатіло «Де живе твій страх»

Рецензія на книгу Дар’ї Шатіло «Де живе твій страх»

Скажу одразу, коли читаєш книгу, мимоволі стаєш учасником описаних вище подій. Від першої до останньої сторінки не покидало таке враження. Незвичайна атмосфера добре сприяла читанню і не покидала до самого останнього слова. І в нашому місті можуть відбуватися дивні речі. А люди кажуть – нудно!

Книга розповідає про загадкове вбивство молодої дівчини Ірини Пархоменко у місті Бердянську. За розслідування цієї справи береться сержант Андрій Заброда, а разом із ним молода журналістка та за сумісництвом його дівчина Лілія Вітвинська. І хоча Андрій проти того, щоб Лілія приймала участь у цій справі, але дівчина нізащо не зупиниться перед можливістю розкрити злочин. Так вони починають працювати паралельно. Чим далі йде розслідування, тим більше таємниць та загадок оточує героїв. Ніяких зачіпок нема, а злочинець вже планує свій наступний крок.

Історія написана дуже легко, завдяки тому, що ми дивимося на історію очима головних героїв, Андрія та Лілії. Ми можемо побачити їх думки та їх переживання. Через лінію розслідування вбивства проходить лінія їх взаємовідносин. У Андрія та Лілії різні види діяльності, але розкрити злочин важливо та вигідно для них обох, що й породжує конфлікти між героями. Другорядні персонажі не такі розкриті, як головні, але картонними ляльками не слугують і допомагають рухати сюжет. А деяких з персонажів хотілося бачити й частіше.

Сам сюжет доволі простий, але не можна його назвати передбачуваним. Протягом читання в мене було декілька здогадок про вбивцю, та не одна з них не підтвердилася. Тому можна сказати, що структура детективу виконана добре. Щодо історії як трилера, то можливо не всі читачі будуть налякані, але інтрига не полишить до останніх глав.

Єдиним для мене недоліком цієї книги є розв’язка. Не назву це мінусом, тому що сама розв’язка гарна. Я не могла передбачити тих подій, що сталися в кінці. Але було їх дуже мало. Історія тримала в непоганому напруженні, а закінчилося все занадто швидко.

Таким чином, «Де живе твій страх» Дар’ї Шатіло – це більше цікавий та інтригуючий детектив, ніж трилер. Під час нашого знайомства Дар’я поділилася, що вперше пише у такому жанрі. Може сказати, що для першого разу це хороший результат. На останок хочу побажати Дар’ї творчого розвитку та подальших успіхів!

Про письменницю:

Дар'я працює вчителькою початкових класів у ЗОШ № 11, викладає також мову та літературу, і зараз опублікувала вже свою четверту книгу. Почала письменниця свій творчий шлях від поезії та оповідань до повістей у різних жанрах. 14 вересня вона представила бердянцям свій твір "Де живе твій страх"

Рецензія на книгу Дар’ї Шатіло «Де живе твій страх», фото-1
бердянськ вбивство де живе твій страх дарья шатіло
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(6 оценок)
Высокие оценки пользователей за Полезность
126 просмотров в июне
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать