Бердянцям не вдасться знехтувати встановлення загальнобудинкових приладів обліку води

Бердянцям не вдасться знехтувати встановлення загальнобудинкових приладів обліку води

Відбулась зустріч представників ОСББ з спеціалистами КП «Бердянськводоканал» в присутності представників міськради. Вона виявилася тривалою, багато чого прояснила, а втім згоди сторони так і не дійшли, повідомляє pro.berdyansk.biz.

Представники співвласників багатоквартирних будинків всіляко відхрещуются від навיִязуваного встановлення на будинках загальнобудинкових водомірів, а водоканал наполягає, мотивуючи неоплачуваними втратами води на внутрідомових мережах і посилаючись на Закон «Про комерційний облік води». Причина неузгодженності в тому, що водопостачальник пропонує водокористувачам встановити лічильники за їх рахунок. Правда, милостиво дозволяє робити це в розсрочку. Логіки тут мало, хіба в тому, що у боротьбі з державою її громадяни завжди програють.

Встановлення не з дешевих. 27 тисяч для невеликого будинку сума чи мала, а й є і побільше. Та сам водоканал не хоче поділити її: водомір купує користувач, а всі роботи виконує сам водопостачальник. Та він киває на можливість допомоги ОСББ з боку міського бюджету. І про програму подібної допомоги говорив на зустічі заступник міського голови Григорій Горячев. Вона розроблялась ще в 2012 році і розраховувалася на 54 будинки. Але ж якщо вже допомогати, то всім, а це практично 600 будинків. А вся програма коштуватиме від 16 до 20 мільйонів гривень.

Звичайно, за одну зустріч такого складного питання не вирішити. Тож доведеться не раз ще сісти за стіл переговорів. Прийнято рішення для деталізації питань по кожному конкретном будинку на комунальному підприємстві створити робочу групу. З нею і будуть вести переговори представники ОСББ. Очолює групу Вікторія Лернер. Час покаже чим закінчиться це протистояння, скільки воно коштуватиме і кому.

бердянськ зустріч осбб водоканал встановлення загальнодомові лічильники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
248 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать