Перший в Бердянську читацький клуб запрошує в гості

Читацький клуб в Антикафе Час Є – це не просто спільнота, де збираються люди, щоб почитати. Це нові люди та нові враження. Це приємна бесіда за чашкою гарячого чаю. Це читання смішних та сумних, повчальних та розважальних, легких та філософічних – будь-яких історій. Це обговорення книг, фільмів, моментів з життя та обмін цікавим досвідом.

Засновник клубу - Вікторія Парова, вчителька англійської мови.
Зараз з приходом жовтня весь світ поступово готується до найбільшого свята цього місяця - Хелловіну. Саме тому Читацький клуб присвячує цей місяць страшним, містичним та надприродним історіям. В цю суботу ми будемо читати оповідання визнаного майстера жахів та одного з найбільш екранізованих сучасних авторів - Стівена Кінга!

В його бібліографії є велика кількість оповідань – від настільки страшних, що аж серце холоне, до  надзвичайно  чудернацьких. Але за це ми й любимо творчість Кінга! Ви також можете обрати свій улюблений твір письменника та поділитися з нашими читачами. Якщо ви не читали Стівена Кінга, не дивилися фільмів за мотивами його творів, або просто не знаєте, хто це (і таке буває), приходьте знайомитися до нас!
Чекаємо на вас 12 жовтня у 17.00 в Антикафе Час Є.

читацький клуб антикафе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
31 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать