Тітул «Юна міс світу Кращій талант» і Срібну корону привезла в Бердянськ гімназистка Мирослава Руденко

ХІХ Міжнародний дитячий фестиваль культури і містецтва«Little Miss & Little Mister United World 2019» («Міні Міс та Міні Містер світу 2019») відбувся в Атлантичному океані на остров Тенеріфе, що належить Іспанії. Серед йогоучасниць була учениця 7-го класу Бердянської гімназії №1 «Надія» - Мирослава Руденко. Вона виступала в номінації «International Talent». Стимулом до змагання було здобуття золотої та срібної корони кращіх.

На першому етапі треба було підготувати відео-візитівку, обовיִязково в національному вбранні, у якому розповісти на рідній та англійській мовах про нього. А далі було слід підготувати костюм власного дизайну для конкурса «Пірати Канарських островів». Саме за нього Мирослава одержала перший Кубок «Best costume design».

На цьому випробування талантів учасників не завершилося. Відбувся творчий конкурс, на якому треба було продемонструвати здібності з хореографії. Свій виступ наша землячка супроводжувала читанням власного вірша. За це вона була удостєна другого Кубка «Best Talent».  

На цьому приємні сюрпризи для Мирослави Руденко не закінчилися. Незабаром вона одержала інші нагороди: корону стрічку та Диплом до неї «Teen Miss United World 2019 BestTalent» («Юна міс світу Кращій талант»).

Найвидатнішою нагородою стало вхождення в трійку кращіх і одержання головноїСрібної корони та Диплому «Little Miss United World 2019 International Talent».

бердянськ іспанія міжнароднй конурс юна міс світу талант
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
69 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать