Бердянськ готується до Міжнародного фестиваля-конкурса містецтв «Чарівні мелодії»

 Бердянськ готується до Міжнародного фестиваля-конкурса містецтв «Чарівні мелодії»

25 жовтнярозпочине роботу ІІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс містецтв “Чарівні мелодії”. Його засновниками та організаторами є відділ культури виконкому Бердянської міськради, Національна хореографічна спілка України, Національна спілка художників України та Центр мистецтва і культури “Чарівні мелодії”, повідомили в оргкомітеті фестивалю.

Знову фестиваль запрошує обдарованих дітей та молодь, а також професійних виконавців до участі в ньому. Мета культурно-мистецького заходу популяризація української пісні, образотворчого, хореографічного та театрального напрямків. Спілкування між учасниками послужить обміну досвідом для підвищення ефективностіпроцесу естетичного виховання дітей та молоді.

Визначати кращіх серед молодих митцив буде авторитетне жюрі з провіжних фахівців України та зарубіжжя. А ще в цьому році за попередньою узгоджнністю, у його складі очікуєтся дійсно легендарна людина. Це - Народний артист України, почесний професор Національного університету культури і мистецтв, професор Київського університету ім.Бориса Грінченка, член національної спілки хореографів України, кавалер ордена Святого Станіслава, володар премії та золотих медалей “Людина третього тисячоліття”, “Золотий фонд нації”; член журі першого телепроекту “Танці з зірками”, “Танцюю для тебе” -Григорій Миколайович Чапкіс.

Проходитиме фестиваль з 25 по 28 жовтня на сценіміського Центру Культури і Мистецтв за адресою вул.Ярослава Мудрого, 4.

бердянськ міжнародний фестиваль мистецтв "чарівні мелодії!
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
42 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать