У Бердянську пройшов фестиваль думок «Вітрила твоєї мрії»

У Бердянську  пройшов фестиваль думок  «Вітрила твоєї мрії»

 Приморська площа міста 5 жовтня стала місцем  проведення незвичайного за задумом і процесом фестиваля думок «Вітрила твої мрії». Відбувся він за  підтримки Бердянської міської ради, комітету Ресурсний центр «ГУРТ» у співпраці з ГО «Пролісок-Бердянськ»  і при підтримці  Швеції, Чорноморського фонду регіонального співробітництва та Міністерства закордонних справ Естонії.

Тих, хто в цей день вирішив стати учасником фестивалю, прівітав секретар міськради Олексій Холод. Разом з ним фестиваль відвідали заступник міського голови Юлія Дойнова, депутати міської ради Євген Георгієв та Жанна Безродна.

Початок фестивалю думок поклала запальна сальса, до якої долучилися всі бажаючі. Далі на 5 локаціях відбулося обговорення та спілкування. Хто хотів, міг відвідати безкоштовну фотозону.

На локації “Спорт у нашому житті” обговорювали теми бойових мистецтв, говорили про вело, мото і авто як стиль життя, а не тільки як засоби пересування, а також про інші види спорту, що культивуються в Бердянську.

Локацію “Громада у смартфоні”присвятили обговоренню відкритих даних, цифрової трансформації на рівні громади, цифрової безпеки та прав громадян.

Припинення насильства у сім’ї, соціальне підприємництво, неформальна освіта та мережування громадських організацій стали темами обговорення на локації “Що можуть громадські організації”.

Реформі освіти в Україні, децентралізації, інтернет-горизонтам сучасної журналістики та Європейському майбутньому України присвятили локацію- “Україна: вектори руху”.

Прихильники участі в “Равлик-ФЕСТ”, “Том Сойер фест”, “Family day” та “Berdyansk Fashion Day” обговорювали свої проблеми та ділилися досвідом на локації “ФЕСТ у твоїй громаді”.

На завершення фестивалю спільними зусиллями зібрали величезний пазл — герб рідного Бердянська.

бердянськ приморська площа фестиваль думок "вітрила твоєї мрії"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
61 просмотр в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать