• Главная
  • Ніна Матвієнко в Андріївці: ми - господарі на нашій землі, і зміни залежать від кожного з нас
Политические новости
14:14, 18 июля 2019 г.

Ніна Матвієнко в Андріївці: ми - господарі на нашій землі, і зміни залежать від кожного з нас

Политические новости

Для відродження Приазов'я потрібні рішучі зміни, втілити які здатні лише нові незаангажовані особи у владі. Про це заявила народна артистка України Ніна Матвієнко на зустрічі з жителями селища Андріївка, куди приїхала разом Юрієм Щукліним - кандидатом в народні депутати по 78 виборчому округу.

«Я дуже люблю Приазов'є! Це наша рідна земля, наш рідний дім. Ми всі бажаємо змін на краще, ми всі хочемо, щоб в наших будинках було тепло і затишно. А зміни залежать від кожного з нас, тому що ми господарі на нашій землі, і все в наших руках », - сказала вона.

Ніна Митрофанівна переконана, що відродити Приазовський край, повернути порядок і благополуччя здатні лише нові незаангажовані особи при владі - досвідчені господарники з високим рівнем довіри від людей. Таким вона бачить Юрія Щукліна - людиною слова і справи, впевненим у своїх силах і можливостях, який чує людей, знайомий з проблемами районів і здатний їх успішно вирішувати.

«Я вірю і довіряю Юрію, повністю підтримую його програму і план дій. Він гідна людина, щоб представляти і захищати інтереси громади на державному рівні. Він - чесний і відкритий, і головне - він патріот Приазовського краю! Я впевнена, що маючи колосальний життєвий досвід, завзятість і принциповість, і, звичайно ж, з вашою підтримкою йому під силу навести порядок і відродити наше Приазов'я », - переконана вона.

У свою чергу Юрій Щуклін подякував Ніні Матвієнко за приділений час і увагу людям, а також підтримку його кандидатури на виборах на благодійній основі. Вони познайомилася після концерту народної артистки, який пройшов в Бердянську 7 липня. Тоді Матвієнко і прийняла рішення особисто проїхати по селах і віддалених районах Бердянська разом з Щукліним.

«Дуже вдячний за Вашу мудрість! За увагу, підтримку людей і занепокоєння за майбутнє Приазов'я. Відродження наших районів, міст і селищ дійсно в наших руках. Прийшов час нам зробити перезавантаження. Я народився, живу і працюю тут, і особисто зацікавлений в тому, щоб запорізький регіон розвивався, незалежно, село це або місто. І, об'єднавшись разом, ми зробимо це! - підкреслив Юрій Щуклін.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...