• Главная
  • Ніна Матвієнко закликала жителів Макорт і Азмола проголосувати за зміни і порядок
Политические новости
17:41, 17 июля 2019 г.

Ніна Матвієнко закликала жителів Макорт і Азмола проголосувати за зміни і порядок

Политические новости

Легенда вітчизняної естради, народна артистка України Ніна Матвієнко активно проводить зустрічі з жителями Бердянська і найближчих районів. Вона щиро підтримує кандидата в народні депутати по 78 округу Юрія Щукліна, і закликає людей проголосувати за нього на майбутніх виборах.

Разом вони зробили вже більше десятка поїздок селищами, де прямо у дворах обговорюють з людьми проблеми на місцях і ситуацію в країні, обмінюються думками і планами, як відродити колишню славу Приазов'я.

Так, вчора Ніна Митрофанівна і Юрій Щуклін відвідали Макорти, а після - район біля заводу АЗМОЛ, аби підтримати людей, які, незважаючи на всі труднощі, не опустили руки і налаштовані на рішучі зміни. На зустрічах були присутні близько 500 місцевих жителів, ще кілька десятків спостерігали з вікон і балконів. Люди тепло зустріли гостей, не боялися відкрито говорити про проблеми районів: і постійні перебої в ЖКГ, і космічні суми в платіжках, і повну бездіяльність місцевої влади.

Ніна Митрофанівна підтримала мешканців, зазначила, що дуже любить Україну і робить все, що в її силах, аби в нашій країні нарешті відбулися істотні зміни. Вона закликала жителів об'єднати зусилля і не втратити шанс, проголосувавши за нові незаангажовані обличчя, з досвідом вирішення проблем і високим рівнем довіри населення.

"Любі мої! Насправді, у нас в країні не все так погано, як може здатися. Ми всі бажаємо змін на краще, ми всі хочемо, щоб в наших домах було тепло і затишно. І ці зміни почнуться, коли ми всі зрозуміємо, що порядок треба навести в нашому домі, - підкреслила народна артистка.

Вона представила людям Юрія Щукліна, як нову і чесну людину - досвідченого господарника, борця, який здатний ефективно вирішувати питання, і гідно представляти та відстоювати інтереси громади.

«Юрій Миколайович, мені дуже імпонуєте Ви і Ваш план дій щодо поліпшення рівня життя в Бердянську і районах. Ви - чесна й надійна людина, яка тримає слово і доводить справу до кінця. Я вірю в Вас і зміни в Приазов'ї з Вами », - запевнила Ніна Матвієнко.

У приклад вона привела громадську організацію "Термінатор", засновану Юрієм Щукліним, яка вже тривалий час успішно захищає інтереси простих громадян в сфері ЖК-послуг.

У свою чергу Юрій Щуклін подякував Ніні Матвієнко за довіру і підтримку, а також виділений час і увагу жителям Приазов'я, а людям - за довіру і підтримку його кандидатури. Він запевнив виборців, що буде чесно і відповідально відстоювати інтереси громади Бердянська та районів.

«Ніна Митрофанівна, щиро Вам дякую та низький уклін! Ви говорите дуже правильні речі! Відродження нашого рідного Приазов'я дійсно в наших руках. Об'єднавшись разом, ми зробимо це!», - підкреслив він.

«Нашому дому потрібні зміни, потрібен порядок! Я підтримаю кожного, хто прагне до цього всім серцем! Дуже прошу вас - не втратьте свій шанс! », - закликала Ніна Матвієнко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...