• Главная
  • Пресс-служба полка «Азов» сделала заявление относительно убийства Виталия Олешко
14:47, 1 августа 2018 г.

Пресс-служба полка «Азов» сделала заявление относительно убийства Виталия Олешко

Пресс-служба полка «Азов» категорически отрицает причастность ее бойцов к резонансному убийству в Бердянске.

31 липня 2018 року країну сколихнув ряд новин про скоєння резонансних злочинів, серед яких холоднокровне вбивство колишнього бійця АТО на псевдо «Сармат» у Бердянську посеред білого дня, при наявності свідків. Буквально одразу у ЗМІ заявили, що в вчиненні злочину винні колишні військовослужбовці полку АЗОВ. Прес-служба АЗОВу офіційно заявляє про неправдивість даної інформації – особи, яких оголошено причетними до вбивства, ніколи не мали жодного стосунку до нашого підрозділу.

Вкотре на очах українського народу відбувається брудна маніпуляція чесним ім’ям полку АЗОВ шляхом заплямування його фейковими свідченнями незрозумілих осіб, які у своїх уявах заднім числом приписують злочинцям статус «служили в АЗОВі». Звинувачення у причетності нинішніх або колишніх бійців нашого підрозділу до вбивства у Бердянську героя війни за незалежність України є абсолютно безпідставними та мають замовний характер з однією метою – очорнити полк АЗОВ.

Працівників ЗМІ закликаємо перевіряти правдивість інформації, що стосується АЗОВу у нашої прес-служби (телефон: 067-473-86-74), правоохоронні органи – чимскоріш знайти та покарати замовників та виконавців вбивства друга Сармата. Пам’ятайте про те, що тільки віднайдення істини стане найбільшою відплатою за вбивство захисника української держави.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#бердянск #полказов #заявлениепресс-служба
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...