• Главная
  • Депутат приказывает журналисту: «Почему нет ничего по спортплощадкам и лавочкам?»
14:30, 7 сентября 2012 г.

Депутат приказывает журналисту: «Почему нет ничего по спортплощадкам и лавочкам?»

У понеділок під час погоджувальної ради парламенту депутат Валерій Баранов був зайнятий питанням посилення пропаганди за свою кандидатуру.

Баранов - нардеп від блоку Литвина та голова бюджетного комітету Верховної Ради. Він балотується за округом в Бердянську Запорізької області.

Прямо в робочий час, на засіданні, де були присутні десятки журналістів, Баранов листувався з паном на ім'я Павло Іщук.

Це - редактор місцевої газети "Город". За офіційною інформацією, "Город" - незалежне видання, тобто воно не засновано якимсь органом державної влади.

Але зміст листування Баранова з редактором нагадує розмову начальника з підлеглим.

Баранов вимагає від Іщука підправити агітаційний матеріал, де мають вихвалятися здобутки депутата перед народом.

"Сделай одно упоминание президента и одно премьера, не надо часто. Почему нет ничего по спортплощадкам, детплощадкам и лавочкам? Я понимаю, что конкретика будет по фоткам детальная... Конечно, хочется перечислить все крыши и все работы, понимаю, что громоздко, но подумай, как каждый увидит свою крышу...

Хочется ВСЕ показать каждому, не продешевить при продаже сделанного... Обсудите это в штабе".

 

Зайвим буде нагадувати, що згадані в листі ремонти дахів профінансовані коштом державного бюджету.

Це визнавав навіть сам Баранов. Півроку тому він не приховував, що "за выделенные государством средства в 2011 году в Бердянске: ...отремонтированы кровли на 14 домах".

"Українська правда" звернулася по коментар до самого Баранова та редактора газети "Город". Останній не прореагував наш дзвінок. Депутат же не став заперечувати, що за "покращення", які він приписує собі, насправді заплатили платники податків.

- Пане Баранов, чому в ході виборчої кампанії ви подаєте як власні досягнення те, що було профінансовано з державного бюджету - наприклад, заміна покрівлі на дахах будинків?

- Народный депутат обязан, кроме законотворчества, решать конкретные проблемы развития своего округа. Я активно и тесно работаю с правительством, будирую основные проблемы и нахожу их решения. А решения - в берегоукреплении, строительстве дорог и ремонте крыш.

Это итог моей работы по решению задач, которые передо мной ставят избиратели. Избирателям нужны конкретные дела, а не разговоры.

Також ми поцікавилися тоном листування Баранова з редактором газети "Город".

- Як ви прокоментуєте роздачу вказівок редактору місцевого начебто незалежного видання "Город" стосовно висвітлення вашої діяльності як кандидата в депутати?

- Из разговора с редактором газеты "Город" я выяснил, что вас кто-то обманул или проблема придумана. Таких заявлений в редакции вам никто не делал.

***

У листі, який Баранов писав на засіданні погоджувальної ради парламенту, звертає на себе увагу і побажання депутата не надто часто згадувати про Януковича та Азарова в агітаційному матеріалі - дозволив лише по одному разу кожного. Напевно, щоб народ не переплутав, кому дякувати за "покращення".

Також він не приховує, що згадані досягнення треба "продати" виборцю - і не "продешевити". Тобто отримати достатню кількість голосів.

Власне, саме так і виглядає політика без ритуальних примовлянь про любов до народу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...