• Главная
  • Відкриття Центру обслуговування платників податків Бердянської ОДПІ (ФОТО)
11:54, 27 июня 2012 г.

Відкриття Центру обслуговування платників податків Бердянської ОДПІ (ФОТО)

26 червня відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків Бердянської ОДПІ.

Тепер в одному місці буде зосереджено всі необхідні послуги – реєстрація, надання адміністративних послуг, прийняття податкової звітності, інформаційні послуги тощо. Кваліфіковані та досвідчені фахівці податкової інспекції інформуватимуть платників з питань оподаткування та надаватимуть індивідуальні податкові консультації.

В Центрі для платників податків обладнано технікою робочі місця з доступом до мережі Інтернет, а також до Єдиної бази податкових знань. Самостійно чи за допомогою інспектора платник зможе відправити тут податкову звітність. Також в сервісному центрі працює зона Wi-Fi та розміщені інформаційні стенди, які наповнені важливою та корисною інформацією, прикладами заповнення декларацій та заяв. Для зручності платників та працівників Центру в залі очікування знаходиться безкоштовна питна вода. А для тих, хто хоче смачно пообідати або випити кави зі свіжою випічкою поруч з Центром на першому поверсі привітно розташувався буфет, в якому дуже затишно та доступні ціни.

Таким чином, відкриваючи Центр обслуговування платників податків, бердянські податківці прагнули максимально врахувати інтереси платників податків. Створення центру і покращання умов обслуговування платників регіону матиме позитивний вплив як на представників бізнесу, так і на самих працівників інспекції.

А якісне покращання обслуговування платників сприятиме поліпшенню іміджу податкової служби, зокрема, формуванню нової податкової культури у суспільстві в цілому.

Відкриття Центру обслуговування платників податків Бердянської ОДПІ (ФОТО), фото-1
Відкриття Центру обслуговування платників податків Бердянської ОДПІ (ФОТО), фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...