Конгресс украинских националистов просит прокурора разобраться с “провокаторами” топтавшими в Донецке черно-красный флаг

Лидер Донецкой областной организации КУН Мария Олийнык в своем обращении направленном на имя начальника Донецкого горуправдения УВД Виктора Дубовика и прокурора Донецка Стагнислава Ольмезова просит силовиков найти и наказать людей, топтавших в Донецке красно-черных флаг Конгресса украинских националистов 9 мая. В обращении утверждается, что донецкая милиции не реагировала на провокации представителей неизвестной организации:

9 травня 2011 року в м. Донецьку на червоному марші з портретами Сталіна до монумента «Твои освободители Донбасс», що в парку Ленінського комсомолу, очоленому чільними діячами донецької влади, уповитими царськими георгіївськими стрічками: головою Донецької ОДА Анатолієм Близнюком - заступником голови Донецької ОО ПР та Донецьким міським головою Олександром Лук’янченком - головою Донецької МО ПР, колишні десантники СССР чи члени громадської організації «Ніхто крім нас» чи ще якоїсь організації чи окремі особи, кинули під ноги колоні і несамовито топали чорно-червоний прапор Конгресу Українських Націоналістів, прапор з яким не одне покоління патріотів України боролось з різними окупантами за незалежність своєї держави. Ця аморальна провокація відбувалась на очах неповнолітніх школярів, представників правоохоронних органів, чисельних ЗМІ, простих мешканців, які прийшли вшанувати учасників війни, а не засуджувати прапор. Після проходження колони по прапорові, оскільки міліція не припинила їх хуліганські дії, зомбовані провокатори прив’язали прапор до бампера автомобіля АН 0345 НІ і пообіцяли спалити його на меморіальному комплексі «Саур-Могила».

Дій представників державної влади, які відповідали за порядок на цьому заході, бо саме вони проводили цей захід, щодо припинення акту вандалізму, не було.Дивною була відповідь на прес-конференції 10 травня 2011 року Донецького міського голови Олександра Лук’янченка з цього приводу, що такі дії:”Может быть реакцией на ролик в котором показано, как человек в маске сжигает красный флаг». І це замість того, щоб розслідувати цей злочин.

Тому змушені звернутись до вас в вимогою вжити всіх заходів щодо встановлення та притягнення до відповідальності в установленому законодавством порядку осіб, які вчинили це правопорушення, в тому числі і державних службовців.

Ми переконані, що найвища шана полеглим – збереження миру і розбудова держави, а не політичні провокації, топтання чи спалення прапорів”, - сообщается в заявлении Марии Олийнык .

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов