У застосунку "Армія+" з'явився новий статус для військових, які повертаються із самовільного залишення частини.
Про це пише "Армія Inform", передає Цензор.НЕТ.
У застосунку "Армія+" з'явився новий статус для військових, які повертаються із самовільного залишення частини.
Про це пише "Армія Inform", передає Цензор.НЕТ.
Так, після погодження рапорту в Армія ID автоматично з’являється біла стрічка зі статусом "У дорозі".
Читайте: У застосунку "Армія+" з’явився новий курс про основи планування бою, - Міноборони
Військовому, якого зупинили в дорозі, потрібно буде показати "білу стрічку" в Армія ID + рапорт в "Армія+"
або пред’явити паперовий припис.
Інформує censor.net