- Російські війська 24 листопада завдали авіаудару по Слов’янську, поранивши 5 людей, серед них є двох дітей.
- Під ворожим обстрілом також опинилися Краматорськ та Черкаське, де пошкоджено понад 20 приватних будинків.
Російські війська 24 листопада завдали авіаудару по місту Слов’янськ у Донецькій області. Щонайменше 5 людей зазнали поранень, серед них – дві дитини.
Які наслідки удару по Слов'янську?
За даними рятувальників, внаслідок російського удару у місті пошкоджено два багатоквартирні та один приватний будинки, а також місцеве підприємство. Загорівся гараж та сміття. Загалом постраждали 5 осіб.
Ба більше, під ворожим прицілом також опинилися Краматорськ та селище Черкаське. Пошкоджені понад 20 приватних будинків, адмінбудівля, магазин. На місцях ударів виникли пожежі, але їх уже ліквідували.
Руйнування внаслідок російського авіаудару / ДСНС України