Члени екіпажу іноземних кораблів в морських портах мають залишатись на борту

Слідкуйте за новинами у Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

У всіх українських морських портах вже набрала чинності заборона виходити з пункту пропуску всім членам екіпажу іноземних кораблів, які не є українцями.

Це рішення посилює вже наявні санітарні заходи щодо протидії розповсюдження коронавірусу в портах.

Прикордонники здійснюють всі необхідні перевірки та контроль екіпажу безпосередньо біля трапа до судна. Крім того, на борт іноземних суден допускають тільки персонал, що обслуговує, в захисних костюмах.

Заборона про перетин кордону іноземцями не розповсюджується на зовнішньоекономічну діяльність (експорт та імпорт товарів продовжують в штатному режимі).

Нагадаємо, що станом на сьогодні , 31 березня, на 10 годину в Україні офіційно підтвердили 549 випадків захворювання на коронавірус. За останню добу підтвердили нових 69 випадків. В Україні від коронавірусу померло 13 осіб, але і 8 пацієнтів одужало.

У Запорізькій області підтверджено 13 хворих. З них тільки 1 в бердянську. Його стан задовільний.