Факультет адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання випускників 11 класів

К сожалению, объявление устарело
Професія адвоката виникла у далекому минулому. Її колискою були ще Стародавня Греція та Рим. Актуальність цієї спеціалізації зумовлена самою людською природою, адже там, де є люди, завжди є суперечки між ними. Саме тому висококваліфікований адвокат завжди забезпечений роботою та достойним гонораром.
Сьогодні провідним місцем підготовки потенційних адвокатських кадрів в Україні є факультет адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія». Ми - потужний структурний підрозділ одного з найкращих університетів України, де все (від організації навчального процесу до матеріально-технічної бази) спрямовано на підготовку майбутніх висококваліфікованих адвокатів.
Випускники нашого факультету мають можливість працювати не лише в системі адвокатури, а й в органах прокуратури, внутрішніх справ, нотаріаті, судах, юрисконсультами в підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності.
Необхідні сертифікати ЗНО:
Бюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література.
2. Історія України.
3. Іноземна мова або математика.
Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література.
2. Історія України.
3. Географія
Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться з 01.07.2019 року
Строки прийому заяв на вступ: з 10 липня до 18.00 22 липня.
За бажанням абітурієнта електронний кабінет вступника можна зареєструвати з допомогою представників Приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія» у визначені вище строки прийому заяв за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2, телефони для додаткової інформації (048) 719-88-00, (048) 716-87-31, (048) 716-87-32 .
Офіційний сайт факультету: fa.onua.edu.ua
E-mail: [email protected]
Instagram: faculty_advocacy
Facebook: www.facebook.com/fa.onua/
Приймальна комісія: vstup.onua.edu.ua
Рубрики
Образование
Факультет адвокатури
Показать номер (048)7168732
Действия